




Primești un email când produsul revine în stoc:
Burghiu de impact cu acumulator 18V, versatil și performant pentru proiecte de construcții și reparații. Oferă trei funcții într-un singur dispozitiv: înşurubarea, forajul și forajul cu impact, adaptabil la diverse materiale. Include 2 baterii Li-Ion de 1500 mAh cu încărcare rapidă în 1 oră, suport SDS-Plus autocentrant și diametru maxim de gaurire în lemn până la 25 mm. Reglarea electronică a vitezei (0-900 min⁻¹) și comutatorul de sens oferă control precis pentru fiecare aplicație.
| Caracteristici | înşurubarea |
| Brand | STHOR |
| Cuplu maxim | 14 Nm |
| Cifra de afaceri | 0-900 min⁻¹ |
| Frecvența cursei | 0-4300 min⁻¹ |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 1500 mAh |
| Numar de baterii incluse | 2 |
| Timp de încărcare | 1 h |
| Impact | da |
| Energia de impact | 1.1 J |
| Diametru maxim de gaurire in lemn | 25 mm |
| Diametrul de gaurire max | 10 mm |
| Diametrul maxim de gaurire in beton | 10 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 0.8-10 mm |
| Tip de suport pentru scule | SDS-Plus |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Frână ax | nu |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Comutator mod de operare | da |
| Iluminatul locului de muncă | da |
| Încărcare rapidă | da |
| Indicator de încărcare a bateriei | nu |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 87.43 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 98.43 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 12.48 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 1.1 kg |
| Setați conținutul | burghiu / șofer |
| Conținutul setului cont. | Bit de șurubelniță S2 x4 (Phillips: PH1, PH2; Pozidriv: PZ1, PZ2; L=25 mm) |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.