




Autofiletantă-burghiu cu percuție 18V, cuplul maxim 75 Nm, ideală pentru înșurubare, foraj și foraj cu impact. Motor fără perii asigură eficiență energetică și durabilitate. Viteză de rotație reglabilă electronic (0-2100 min⁻¹) și frecvență de curs până la 29.750 min⁻¹ pentru versatilitate. Caracteristici profesionale: frână ax, comutator sens rotație, iluminator LED și indicator încărcare. Prindere autocentrare 1.5-13 mm. Fără acumulator și încărcător în pachet.
| Caracteristici | înşurubarea |
| Brand | YATO |
| Cuplu maxim | 75 Nm |
| Cifra de afaceri | 0-500 / 0-2100 min⁻¹ |
| Frecvența cursei | 0-8500 / 0-29750 min⁻¹ |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Numar de baterii incluse | lipsa |
| Încărcător inclus | nu |
| Tip motor | fără perii |
| Impact | da |
| Diametru maxim de gaurire in lemn | 25 mm |
| Diametrul de gaurire max | 13 mm |
| Diametrul maxim de gaurire in beton | 13 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1.5-13 mm |
| Tip de suport pentru scule | autocentrarea |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Frână ax | da |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Iluminatul locului de muncă | da |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IP20 |
| Presiunea sonoră | 87.0 ± 5.0 dB(A) |
| Putere acustică | 98.0 ± 5.0 dB(A) |
| Vibrații | 6.23 ± 1.5 / 4.37 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 1.4 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.