


Unealtă versatilă alimentată de acumulator Li-Ion cu 1300 mAh pentru lucrări de înșurubare și foraj. Cuplu maxim de 17 Nm și viteză reglabilă electronic (0-700 rot/min) asigură control precis în diverse aplicații.
| Caracteristici | înşurubarea |
| Brand | STHOR |
| Cuplu maxim | 17 Nm |
| Cifra de afaceri | 0-700 min⁻¹ |
| Tensiune | 14.4 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 1300 mAh |
| Numar de baterii incluse | 1 |
| Încărcător inclus | da |
| Timp de încărcare | 3-5 h |
| Impact | nu |
| Diametru maxim de gaurire in lemn | 10 mm |
| Diametrul de gaurire max | 6 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 0.8-10 mm |
| Tip de suport pentru scule | autocentrarea |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Frână ax | da |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Comutator mod de operare | da |
| Iluminatul locului de muncă | da |
| Indicator de încărcare a bateriei | nu |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IP20 |
| Presiunea sonoră | 87.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 98.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 1.292 ± 1.5 / 2.312 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 0.78 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.