
Primești un email când produsul revine în stoc:
Burghiu fără fir versatil 12V cu două acumulatori Li-Ion de 1,5 Ah, potrivit pentru înșurubare, foraj și foraj cu impact. Cuplu maxim de 24 Nm și viteze reglabile electronic (0-350 / 0-1300 min⁻¹) pentru aplicații variate.
| Caracteristici | înşurubarea |
| Brand | STHOR |
| Cuplu maxim | 24 Nm |
| Cifra de afaceri | 0-350 / 0-1300 min⁻¹ |
| Tensiune | 12 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 1500 mAh |
| Numar de baterii incluse | 2 |
| Timp de încărcare | 1 h |
| Impact | da |
| Diametru maxim de gaurire in lemn | 20 mm |
| Diametrul de gaurire max | 10 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1-10 mm |
| Tip de suport pentru scule | autocentrarea |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Frână ax | da |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Comutator mod de operare | da |
| Iluminatul locului de muncă | da |
| Încărcare rapidă | da |
| Indicator de încărcare a bateriei | nu |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IP20 |
| Presiunea sonoră | 82.2 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 93.2 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 13.13 ± 1.5 / 1.782 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 0.9 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.