
Primești un email când produsul revine în stoc:
Aspirator industrial multifuncțional de 1000 W cu capacitate de 15 litri, potrivit pentru utilizare pe suprafețe uscate și umede. Filtru de burete ușor de curățat, 4 roți pentru manevrabilitate superioară și cablul lung de 4,5 metri asigură acoperire largă a zonei de lucru. Include accesorii complete: tub flexibil, tuburi de prelungire, duze multiple și filtru.
Caracteristici:
| Tipul muncii | uscat |
| Brand | STHOR |
| Caracteristici | ventilatoare |
| Putere | 1000 W |
| Tensiune | 220-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50/60 Hz |
| Vacuum de lucru | 18 kPa |
| Capacitate rezervor | 15 l |
| Tip filtru | sponge |
| Colică | da |
| Numărul de roți | 4 |
| Lungimea cablului | 4.5 m |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IPX4 |
| Masa | 2.2 kg |
| Setați conținutul | aspirator |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.