

Aspirator pneumatic performant, alimentat cu aer comprimat, ideal pentru curățarea suprafețelor în ateliere și șantiere. Echipat cu comutator de sens de rotație și trei duze intercambiabile (peri, îngustă, rotundă) pentru diverse aplicații. Carcasa din metal ușor asigură durabilitate, iar setul include furtun flexibil, extensie și pungă de praf cu cleme de fixare. Nivel sonor redus la 83 dB(A), vibrații minime pentru confort în utilizare. Conectare standard PT și furtun de alimentare 3/8″.
| Presiune de lucru max | 0.62 MPa |
| Brand | YATO |
| Diametru racord aer (PT) | standard |
| Diametrul conductei | 25 mm |
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer | 3/8" (9.5 mm) |
| Materialul carcasei | metal ușor |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Presiunea sonoră | 83.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 94.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | <2.5 m/s² |
| Masa | 0.27 kg |
| Setați conținutul | aspirator pneumatic |
| Conținutul setului cont. | clema pentru fixarea pungii x2 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.