

Aspersor cu picior ideal pentru irigarea eficientă a grădinilor și spațiilor verzi. Dispozitivul pulverizează apă la o distanță maximă de 24 m, cu unghi de acoperire reglabil între 45-360°, adaptabil oricărui tip de teren. Echipat cu trepied ajustabil în înălțime (650-930 mm) și mâner ergonomic, asigură stabilitate și confort în timp ce lucrezi. Racordul de apă 1/2″ se conectează ușor la orice sistem de irigație, iar reglarea fluxului permite controlul debitului.
| distanță maximă de pulverizare | 24 m |
| Brand | YATO |
| Domeniul de activitate | 45-360 ˚ |
| Diametru racord apa | 1/2" (12.7 mm) |
| Material | metal ușor |
| lemn de pin | ABS |
| Trepied inclus | da |
| Stand/trepied | da |
| Înălțimea trepiedului | 650-930 mm |
| Reglementarea fluxului | da |
| Reglarea debitului | nu |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.