



Arzător portabil pe gaz butan cu putere de 0.22 kW și flacără ajustabilă, capabil să atingă temperaturi de 1300°C. Rezervor de 10 g oferă aproximativ 30 de minute de lucru continuu, cu consum de 16 g/oră. Echipat cu aprindere piezo și reglare a puterii flăcării, unghi de lucru de 360° și bloc de siguranță. Protecție pentru copii și design ergonomic ușor (200 g gol). Utilizări: încălzire piese, deșurubare șuruburi blocate, sudură termică, uscare, decongelare și gastronomie.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați. Utilizați numai în zone bine ventilate. Citiți instrucțiunile înainte de utilizare. Purtați ochelari de protecție. Efectuați conexiunile într-o atmosferă fără flacără, departe de trecători.
| Putere | 0.22 kW |
| Brand | VOREL |
| Temperatura flăcării | 1300 ˚C |
| Capacitate rezervor | 10 g |
| Tipul de gaz de alimentare | gaz de brichetă butan |
| Consumul de gaz | 16 g/h |
| Timp de lucru | 30 min |
| Aprindere piezo | da |
| Unghi de lucru | 360 ˚ |
| Reglarea puterii flăcării | da |
| Blocadă | da |
| Protejat pentru copii | da |
| Greutate cu rezervorul gol | 200 g |
| Aplicație | încălzirea diferitelor elemente, de exemplu în timpul asamblarii pieselor bine montate ale mașinilor și dispozitivelor |
| Aplicarea a continuat. | încălzire electrică |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.