



Aplicatorul tubular din polimer cu piston din oțel asigură o distribuție uniformă și controlată a maselor dense, silicoanelor și etanșanților. Capacitatea de 600ml reduce necesitatea reîncărcării frecvente, iar diametrul de 60mm oferă compatibilitate cu cartușe standard.
Caracteristici principale:
| Gest | tubular |
| Brand | YATO |
| Capacitatea tubului | 600 ml |
| Lungimea tubului | 380 mm |
| raza tubului | 60 mm |
| Lungime | 600 mm |
| Grosime | 2 mm |
| Diametrul tijei pistonului | 8 mm |
| Material | polimer |
| Material piston | oţel |
| Material tija pistonului | metal ușor |
| Material de mâner | metal ușor |
| Culoare | transparent |
| Aplicație | mase dense |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.