










Primești un email când produsul revine în stoc:
Sudor inverter profesional cu putere maximă de 200A (MMA) și capacitate lift TIG, echipat cu procesoare CPU și stabilizare a arcului. Tehnologia PFC și IGBT asigură eficiență energetică de 80% și funcționare fiabilă pe tensiuni de 115–230V. Sistemul VRD reduce tensiunea inactivă, iar pornirea la cald facilitate lucrul în condiții de câmp. Protecțiile la supraîncălzire, scurtcircuit și posibilitatea alimentării de la generator îl fac ideal pentru șantiere și ateliere. Ciclul de lucru de 15% (MMA) și afișaj LCD asigură control complet al procesului.
| Tipul aparatului de sudura | PFC |
| Brand | YATO |
| Curent de sudare max | 85 (MMA) |
| Curent de sudare min | 10 (MMA) |
| Tensiune | 115 |
| Frecvenţă | 50/60 Hz |
| Factorul de putere | 0.93 |
| Dimensiuni | 350x138x270 mm |
| Diametrul electrodului | 1.6~4 mm |
| Ciclu de funcționare | 15 (MMA) |
| Eficiența sursei de alimentare | 80 % |
| procesor CPU | da |
| Sistem de reducere a tensiunii VRD | da |
| Stabilizarea arcului | da |
| Pornire la cald | da |
| Tipul de afișare | LCD |
| Protecție la supraîncălzire | da |
| Funcția de protecție la scurtcircuit | da |
| Posibilitate de alimentare de la un generator | da |
| Clasa de izolare a bobinajului | F |
| Clasa de izolare electrica | I |
| Grad de protectie | IP21 |
| Masa | 6.19 kg |
| Setați conținutul | sudor |
| Aplicație | spawanie elektrodami otulinowymi (metoda MMA) prądem stałym oraz elektrodami nietopliwymi (metoda TIG lift) pradem stałym lub pulsacyjnym - kwasowymi, zasadowymi i celulozowymi |
| Aplicarea a continuat. | oțel, oțel inoxidabil, fontă, cupru, aluminiu și altele. |
| Metoda de sudare | MMA |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.