











Primești un email când produsul revine în stoc:
Sudoare de înaltă performanță cu tehnologie IGBT și procesor CPU pentru control precis al arcului electric. Dotată cu stabilizare a arcului, reducere a tensiunii VRD și pornire la cald pentru rezultate consistente. Protecție completă la supraîncălzire și scurtcircuit, cu posibilitate de alimentare de la generator pentru flexibilitate maximă. Dimensiuni compacte și eficiență 80% o fac potrivită pentru profesioniști și meșteri. Interval de afișare LED până la 999, ciclu de funcționare 15%.
| Tipul aparatului de sudura | IGBT |
| Brand | YATO |
| Curent de sudare max | 140 A |
| Curent de sudare min | 30 A |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50/60 Hz |
| Factorul de putere | 0.73 |
| Dimensiuni | 267x128x207 mm |
| Diametrul electrodului | 1.6~3.2 mm |
| Ciclu de funcționare | 15 % |
| Eficiența sursei de alimentare | 80 % |
| procesor CPU | da |
| Sistem de reducere a tensiunii VRD | da |
| Stabilizarea arcului | da |
| Pornire la cald | da |
| Tipul de afișare | LED |
| Interval de afișare | 999 |
| Protecție la supraîncălzire | da |
| Funcția de protecție la scurtcircuit | da |
| Posibilitate de alimentare de la un generator | da |
| Clasa de izolare a bobinajului | F |
| Clasa de izolare electrica | I |
| Grad de protectie | IP21 |
| Masa | 3.97 kg |
| Setați conținutul | sudor |
| Aplicație | sudare cu electrozi acoperiți (metoda MMA) - curent continuu acid și bazic - oțel, oțel inoxidabil, fontă, cupru, aluminiu și altele. |
| Metoda de sudare | MMA |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.