





Primești un email când produsul revine în stoc:
Aparat de polisat profesional cu motor puternic de 1200 W și disc de 180 mm, ideală pentru finisare de înaltă calitate a suprafețelor vopsite. Viteza variabilă electronic între 600-3000 rpm permite adaptarea la diverse materiale și tipuri de lucrări. Echipat cu mâner ergonomic suplimentar, tampoane de lustruit din lână și discuri de polisare.
| Putere | 1200 W |
| Brand | YATO |
| Cifra de afaceri | 600-3000 min⁻¹ |
| Tensiune | 220-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Dimensiunea firului axului | M14 |
| Diametrul discului pentru montarea discurilor | 180 mm |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Pornire soft | nu |
| Lungimea cablului | 5 m |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 84.54 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 95.54 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 12.063 ± 1.5 / 19.086 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 3.7 kg |
| Setați conținutul | lustruitor |
| Aplicație | vopsele |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.