










Dispozitiv portabil cu putere de 60W și temperatură maximă de 500°C, ideal pentru repararea fisurilor și defectelor în piese din plastic. Echipat cu baterie Li-Ion de 2000 mAh cu încărcare rapidă în 1 oră și indicator de nivel de baterie. Include iluminare LED a zonei de lucru și comutator convenabil. În set: 200 de capse (4×50 buc), agrafă, clește lateral și tăietor. Greutate compactă de 0,38 kg asigură manevrabilitate ușoară.
| Putere | 60 W |
| Brand | YATO |
| Temperatura max | 500 ˚C |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 2000 mAh |
| Numar de baterii incluse | 1 |
| Încărcător inclus | da |
| Timp de încărcare | 1 h |
| Încărcare rapidă | da |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Iluminatul locului de muncă | da |
| Comutator | da |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Masa | 0.38 kg |
| Setați conținutul | transpirație |
| Aplicație | pentru repararea fisurilor și defectelor pieselor din plastic cu ajutorul unor capse de formă specială |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.