

Antrenor profesional tip L pentru palan 3/4″ (19 mm), lungime totală 400 mm cu braț L de 100 mm. Fabricat din CrV 50BV30 cu finisaj cromat satinat, conform DIN 3122. Rază tijă 25 mm asigură distribuție optimă a forțelor. Construcție robustă pentru manevrare de unelte grele și aplicații de mecanică precisă.
| Gest | L |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea driverului | 3/4" (19.0 mm) |
| Lungime totală | 400 mm |
| Lungimea piesei de tip L | 100 mm |
| raza tijei | 25 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| DIN | 3122 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.