






Dispozitiv de lucru cu mecanizare preciză pentru aplicații cerând cuplu mare de 1000 Nm. Suportul de scule de 1/2” (12.7 mm) se adaptează la o gamă largă de capete. Fabricat din CrV 6140 cu cap din CrMo, lungimea de 256 mm și 90 dinți asigură control fin al rotației. Mâner drept din PP și TPR cu comutator de sens de rotație pentru eficiență maximă în ateliere și service-uri auto.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Brand | YATO |
| Cuplu | 1000 Nm |
| Lungime | 256 mm |
| Material | CrV 6140 |
| Finisaj de suprafață | satin |
| Materialul capului | CrMo |
| Material de manevrare | PP |
| Numărul de dinți | 90 |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Mâner | Drept |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.