






Sistemul de fixare eficient din punct de vedere al costului, pentru utilizare flexibilă în beton nefisurat
Bulonul de ancorare FBN II de la fischer este o ancoră de oțel pentru fixări în beton nefisurat, eficientă din punct de vedere al costului. Datorită filetului lung și celor două adâncimi de ancorare bulonul de ancorare FBN II de la fischer este deosebit de flexibil. În afară de instalarea pre-poziționată și cea prin străpungere, bulonul de ancorare este potrivit și pentru montarea cu distanțiere. În varianta din oțel inoxidabil bulonul de ancorare este potrivit pentru structurile suport ale fațadelor, consolelor și scărilor exterioare.
Aprobat pentru:
Indicat și pentru:





| Brand | FISCHER |
| Cantitate ambalaj | 1 buc |
| Lungimea ancorei | 70 |
| Diametru găurire | 8 |
| Filet | M8 x 39 |
| Grosime max. element de fixat | 10 |
| Lungime max.utilizabilă hef,stand/hef,red | 10 / 20 |
| Adâncime min. a găurii | 66 |
| Adâncimea min. a găurii pentru fixare prin strapungere | 66 |
| Lăţime de-a latul piuliţei | 13 |
| Adâncimea de ancorare hef,stand/hef,red | 40 / 30 |
| Adâncimea de ancorare | 40 |
| Lungime ambalaj | 2 cm |
| Lățime ambalaj | 7.5 cm |
| Înălțime ambalaj | 14.6 cm |
| Greutate ambalaj | 0.121 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.