




Primești un email când produsul revine în stoc:
Dispozitiv profesional de încălzire cu putere ajustabilă (50/3300/5000 W) și flux de aer de 604 m³/h. Tehnologia PTC asigură încălzire eficientă cu protecție automată la supraîncălzire. Tensiune 380-400V/3~ și grad de protecție IPX4 o fac potrivită pentru utilizare în diverse medii. Termostat cu resetare automată și indicator luminos pentru control ușor al funcționării.
| Putere | 5000 W |
| Brand | YATO |
| Suprafata de incalzire max | 48 m² |
| Tensiune | 380-400 / 3~ V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Flux de aer | 604 m³/h |
| Interval de reglare a puterii | 50/3300/5000 W |
| Protecție la supraîncălzire | da |
| Indicator luminos | da |
| Tip de încălzitor | PTC |
| Tip termostat | cu resetare automată |
| Dimensiuni | 300x235x345 mm |
| Lungimea cablului | 1.6 m |
| Grad de protectie | IPX4 |
| Masa | 4.32 kg |
| Aplicație | pentru încălzirea spațiilor |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.