




Primești un email când produsul revine în stoc:
Aerotemă electrică PTC de 2000W cu flux de aer de 180 m³/h, potrivită pentru încălzirea spațiilor până la 20 m². Dispune de trei niveluri de putere (25/1000/2000 W) și termostat cu resetare automată pentru control eficient al temperaturii. Protecție la supraîncălzire, indicator luminos și grad de protecție IPX0. Tensiune 220-240V, cablul de 1.3 m, masa 1.5 kg.
| Putere | 2000 W |
| Brand | YATO |
| Suprafata de incalzire max | 20 m² |
| Tensiune | 220-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Flux de aer | 180 m³/h |
| Interval de reglare a puterii | 25/1000/2000 W |
| Protecție la supraîncălzire | da |
| Indicator luminos | da |
| Tip de încălzitor | PTC |
| Tip termostat | cu resetare automată |
| Dimensiuni | 210x160x217 mm |
| Lungimea cablului | 1.3 m |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Masa | 1.5 kg |
| Aplicație | pentru încălzirea spațiilor |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.