




Aeroterma electrică profesională cu putere de 3000W este soluția perfectă pentru încălzirea eficientă a spațiilor de lucru. Dispune de trei niveluri de reglare a puterii (25/2000/3000W) și poate încălzi suprafețe de până la 30 m². Echipată cu termostat cu resetare automată și protecție la supraîncălzire, asigură funcționare sigură și economică.
| Putere | 3000 W |
| Brand | YATO |
| Suprafata de incalzire max | 30 m² |
| Tensiune | 220-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Flux de aer | 495 m³/h |
| Interval de reglare a puterii | 25/2000/3000 W |
| Protecție la supraîncălzire | da |
| Indicator luminos | da |
| Tip termostat | cu resetare automată |
| Dimensiuni | 198x230x310 mm |
| Lungimea cablului | 1.2 m |
| Grad de protectie | IP24 |
| Masa | 3.9 kg |
| Aplicație | pentru încălzirea spațiilor |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.