









Adaptor universal de călătorie complet cu 2 porturi USB integrate, compatibil cu prizelete din peste 100 de țări. Acceptă prize tip I (AU, CN), G (UK), A (USA, JP) și C (UE), ideal pentru călătorii internaționale. Tensiune 110-240 V a.c., protecție pentru copii și grad de protecție IP20. Putere maximă 1840 W cu ieșire USB de 12 W total la 5 V d.c., suportând încărcarea simultană a două dispozitive. Material PC durabil, design compact, masa 120 g.
Caracteristici principale:
| Gest | priză universală și fișe cu două prize USB-A |
| Brand | YATO |
| priză tip | I (AU, CN) |
| Tip priză | global |
| Material | PC |
| Culoare | negru |
| Împământare | nu |
| Tensiune | 110-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50/60 Hz |
| Putere | 880 (la 110 V a.c.) |
| Putere maxima | 1840 W |
| Curent maxim | 8 A |
| Consum de energie min | 600 mA |
| Siguranță | 8A |
| Grad de protectie | IP20 |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Puterea totală de ieșire maximă a porturilor USB | 12 W |
| Tensiunea de ieșire a portului USB | 5 V d.c. |
| Curent de ieșire maxim al portului USB | 2.4 A |
| Protecția copilului | da |
| Masa | 120 g |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.