



Adaptor profesional cu design T și mâner rotativ pe 360°, permettând accesare din unghiuri diferite. Confecționat din oțel CrV 6140 cu finisaj cromat și satin. Lungime totală 310 mm cu mâner TPR/PP de 200 mm oferă confort și control superior în operații de strângere/destrângere. Compatibil cu scule de 3/8″ (9.5 mm). Rază tijă 10 mm asigură rezistență optimă la solicitări mecanice intense.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Gest | T |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 3/8" (9.5 mm) |
| Tip de suport pentru scule | furnizor |
| Lungime totală | 310 mm |
| Lungimea mânerului | 200 mm |
| raza tijei | 10 mm |
| Material | CrV 6140 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Material de manevrare | TPR |
| Mâner rotativ | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.