





Riglă vibrantă electrică de 1 metru, motor puternic 240 W cu turații reglabile 6000/10000 rpm pentru finisarea profesională a betonului. Profilul din aluminiu ușor distribuit uniform vibrațiile, asigurând nivelarea și aerisirea simultană a suprafeței. Protecție IPX4 și izolație clasa II permit utilizarea în condiții umede de șantier. Funcționează la 230V și este compatibilă cu sistemele de control YATO.
| Putere | 240 W |
| Brand | YATO |
| Cifra de afaceri | 6000 / 10000 min⁻¹ |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Lungimea profilului | 1 m |
| Material de profil | metal ușor |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IPX4 |
| Presiunea sonoră | 88.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 96.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 4.3 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 8.3 kg |
| Setați conținutul | bandă vibrantă |
| Aplicație | pentru nivelarea și aerisirea simultană a betonului la turnarea tavanelor, a șapelor de beton sub podele și a șapelor de beton |
| Compatibil cu(e) | YT-82612 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.