




Dispozitiv de control automat pentru pompe de apă cu pornire și oprire programată. Presostat cu protecție împotriva funcționării la uscat și corp din PP, ideal pentru sisteme de apă în gospodării și instalații profesionale. Gradul de protecție IP65 asigură rezistență în medii umede.
| Gest | PC-13 |
| Brand | YATO |
| Diametru racord apa | 1" (25.0 mm) |
| Putere maxima | 1100 W |
| Presiunea inițială | 1.5-2.2 bar |
| Tensiune | 220-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50/60 Hz |
| Curent maxim | 10 A |
| Material | PP |
| Pornire/oprire automată | da |
| Protecție împotriva funcționării la uscat | da |
| Lungimea cablului | 1 (intrare) |
| Temperatura maxima a apei | 60 ˚C |
| Temperatura mediului ambiant | 5~40 ˚C |
| Grad de protectie | IP65 |
| Masa | 1 kg |
| Aplicație | pentru controlul automat al pompelor de apă |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.