



Oală înaltă din oțel inoxidabil 21/0 cu capac și fund capsulă-triplu strat pentru distribuție uniformă a căldurii. Dimensiuni: 28cm diametru și 25cm înălțime, cu capacitate de 15,4 litri, perfectă pentru preparate în volume mari. Pereții de 0,8mm asigură durabilitate, iar mânere care nu se încălzesc oferă comoditate și siguranță în bucătărie. Finisaj satin elegant și rezistență la acizi, detergent și deteriorări mecanice. Compatibilă cu mașina de spălat vase.
| Capacitate | 15.4 l |
| Brand | YATO |
| Dimensiune | înalt |
| Diametru | 28 cm |
| Înălţime | 25 cm |
| Grosimea peretelui | 0.8 mm |
| Material de perete | otel inoxidabil 21/0 |
| Finisaj de suprafață | satin |
| Tip de fund | capsulă |
| Grosimea stratului exterior al fundului | 0.8 mm |
| Materialul stratului exterior al fundului | oțel inoxidabil 430 |
| Grosimea inserției capsulei | 4 mm |
| Material pentru inserția capsulei | metal ușor |
| Capac | da |
| lumină | da |
| Mânere nituite | nu |
| Manere si manere care nu se incalzesc | da |
| Scala de capacitate | nu |
| Se poate spăla în mașina de spălat vase | da |
| Rezistență la deteriorări mecanice | da |
| Rezistenta la acizi organici si detergenti | da |
| Compatibilitate cu plăcile de încălzire | electric |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.