





Fierbător modern din oțel inoxidabil 304 cu capacitate 1.7 litri și panou de control digital LCD. Reglarea temperaturii la fiecare 5°C permite pregătirea băuturilor la temperatura ideală. Menține apă fierbinte sau la temperatura dorită, perfectă pentru ceai, cafea sau alte preparate. Caracteristici de siguranță: oprire automată, protecție la supraîncălzire, bază pivotantă 360°. Filtru detașabil pentru ușă curățare, cablul ascunzibil și lungime 0.7 m pentru comoditate maximă în bucătărie.
| Caracteristici | apă clocotită |
| Brand | LUND |
| Putere | 1850-2200 W |
| Tensiune | 220-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50/60 Hz |
| Capacitate | 1.7 l |
| Material | otel inoxidabil 304 |
| Scară | da |
| Panou de control digital | da |
| Tipul de afișare | LCD |
| Iluminare de fundal cu LED | nu |
| Reglarea temperaturii | da |
| Mentinerea temperaturii | da |
| Inexactitatea senzorului de temperatură | ≤5 ˚C |
| Comutator | da |
| Oprire automată | da |
| Protecție la supraîncălzire | da |
| Baza pivotanta | 360 ˚ |
| Posibilitatea de a ascunde cablul | da |
| Filtru detașabil | da |
| Lungimea cablului | 0.7 m |
| Interval de temperatură de funcționare | 40~100 ˚C |
| Clasa de izolare electrica | I |
| Masa | 1 kg |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.