
Presă tip F de înaltă calitate, ideală pentru lucrări de tâmplărie și fixare temporară a pieselor. Construcție robustă cu maxilare din oțel și mânere ergonomice din PP și TPR pentru confort și control superior. Ajustare rapidă și eficientă până la o deschidere de 120 mm, finisaj cromat care asigură durabilitate și rezistență la coroziune.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Gest | dulgherie |
| Brand | YATO |
| nivel maxim | 120 mm |
| Mărimea | 300x120 mm |
| Lungime | 300 mm |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Material maxilar | oţel |
| Material de manevrare | PP |
| Ajustare rapidă | da |
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
Recenzii
Nu există recenzii până acum.